Założycielka

DSC01697 aPomysłodawcą i założycielem firmy jest Jolanta Ziemba, magister filologii angielskiej, absolwentka NKJO, stażystka Blacon Infants and Nursery School w Wielkiej Brytanii, uczestniczka  konferencji metodycznych w Polsce i zagranicą, regularnie występująca jako prelegent podczas konferencji IATEFL. Jest inicjatorką międzynarodowych projektów, które zaowocowały długofalową współpracą między instytucjami publicznymi w Polsce i w Anglii. Na co dzień, Jolanta Ziemba prowadzi zajęcia z języka angielskiego zgodnie z filozofią założonej przez siebie firmy. Jej mottem jest „To Teach Is To Change Lives Forever”, które z powodzeniem stosuje pracując z dziećmi i młodzieżą, a swoją wiedzą chętnie dzieli się z nauczycielami podczas warsztatów metodycznych oraz na blogu PANI MISS JOLA. Miss Jola, bo tak wołają na nią najmłodsi uczniowie, to nauczyciel z pasją, nieustannie poszukująca ciekawych ludzi, narzędzi i rozwiązań, które z powodzeniem wdraża do swoich autorskich programów.

Jolanta Ziemba o sobie:

„Zanim założyłam Szkołę Językową Prospectus (niektórzy mogą jeszcze pamiętać jej pierwszą nazwę Angielski Kącik i klimatyczną siedzibę szkoły na cichym zakątku we wrocławskiej dzielnicy Krzyki), obserwowałam lekcje w brytyjskich szkołach, bibliotekach i muzeach. Wsparcie jakie otrzymałam od tamtejszych nauczycieli stało się solidnym fundamentem, na którym buduję do dziś. Ucząc pokazuję jak samodzielnie myśleć, odkrywać, tworzyć, pytać i cieszyć się zdobywaniem wiedzy.”