O nas

PROSPECTUS – inicjatywy edukacyjne działa od 1999 roku. Przez ten czas uczyło się u nas ponad 4800 uczniów, a współpracowało z nami 40 lektorów.

DSC_4224Na rynku funkcjonujemy jako specjaliści od nauczania dzieci i młodzieży. Charakteryzuje nas dbałość o każdy szczegół, począwszy od odpowiednio dobranych metod nauczania, właściwego ukierunkowania kadry po perfekcyjne wyposażenie naszych klas. Program nauczania jest autorską kombinacją sprawdzonych metod aktywizujących opartych na kształceniu interdyscyplinarnym i bilingwalnym z elementami brytyjskiego programu nauczania. W całość wplecione są elementy kultury i historii krajów anglojęzycznych oraz cykliczne spotkania z native speakerami. Naszym oczkiem w głowie są warsztaty kulinarne, literackie, muzyczne, teatralne  i ceramiczne (nowość!) współprowadzone przez native native speakerów z całego świata. Ponad wszystko stawiamy na indywidualność i kreatywność naszych uczniów. Każda nasza lekcja jest podzielona na moduły równomiernie rozwijające umiejętności słuchania i mówienia oraz czytania i pisania w języku obcym. Naszymi atutami są małe grupy, własna biblioteka, projekty tematyczne oraz cyklicznie organizowane warsztaty teatralne w Oxfordzie, a także obozy językowe podczas ferii i wakacji.